piątek, 13 lutego 2015

Już 400 obserwujących na Twitterze!

Początek lutego przyniósł kolejny mały sukces w social media. Mimo marnej aktywności w ostatnich tygodniach (mam nadzieję, że wraz ze startem rundy wiosennej się to zmieni!), konto Bloga GroundhoppingPolska na Twitterze doczekało się „followersa” nr 400. I tak dzisiaj liczba obserwujących nieznacznie przekracza cztery stówki.

Blog GroundhoppingPolska na Twitterze pojawił się wiosną 2011 roku, zatem już niedługo - a chcąc być dokładnym: za dwa miesiące - profil będzie obchodził swoją czwartą „twitterocznicę”. Początki były bardzo słabe, ale "pierwsze koty za płoty". Wraz z upływem czasu, a także oswojeniem się z serwisem, GroundhoppingPolska stara się „ćwierkać” coraz więcej (ale też z sensem i umiarem ;p). Tym samym wszystkich Czytelników, którzy również korzystają z dobrodziejstw serwisu z literką "t" w logo, zapraszam do odwiedzenia blogowego profilu. Wystarczy w przeglądarce internetowej wpisać adres Twitter.com/GroundhoppingPL lub już w serwisie wyszukać mnie pod @GroundhoppingPL. Można też po prostu kliknąć w obrazek poniżej. ;)


Przy okazji przypominam także o profilu w serwisie Facebook. Tam co prawda nie pojawiają się zdjęcia „na żywo” ze  spotkań piłkarskich, ale za to publikowane są posty liczące więcej niż 140 znaków. :) Fejsbukowy fanpejdż dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska lub po kliknięciu w poniższy widżet.


A na koniec nieśmiało dodam, że Blog GroundhoppingPolska jest do znalezienia także na… Google+! Co prawda na razie działalność na tym polu można (a nawet trzeba) uznać za mocno eksperymentalną, ale jeżeli korzystacie i z tego serwisu, to zapraszam - przynajmniej by zerknąć i przetestować, a może i coś doradzić. :) Blog GroundhoppingPolska na Google+ znaleźć można klikając w ten link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz