Linki

     Poniżej znajdują się odnośniki do stron o podobnej tematyce, autorstwa zaprzyjaźnionych groundhopperów.


Kartofliska.pl
Polska strona o groundhoppingu autorstwa Rzeźnika, którego miałem okazję poznać jesienią 2010 roku podczas II zlotu groundhopperów.
Kartofliska.pl is also available in English version.


Polska strona o groundhoppingu, której autorem jest Krzychu81. Z tym hopperem również miałem okazję poznać się podczas II zlotu na Śląsku.


Blog autorstwa Marcina, trzeciego z groundhopperów poznanym na śląskiej ziemi. 


Fussball, soccer, calcio & co.
Austriacki blog prowadzony przez Christiana, kibica wiedeńskiego Rapidu. Z Bruckim miałem okazję spotkać się przy okazji ligowego spotkania Wiener Sport-Klub z SV Horn.


Groundhopping & spotting
Tutaj z kolei link do galerii zdjęć drugiego z poznanych austriackich hopperów - Stebla, z którym również poznałem się na meczu Wiener SK.
Moje wielkie mecze
Strona prowadzona przez Krzyśka, poświęcona stadionowej turystyce oraz biletom piłkarskim. Krzysztof śledzi także polską siatkówkę oraz zajmuje się piłkarskimi statystykami.

Rafał on tour
Z Rafałem miałem przyjemność poznać się podczas IV zlotu polskich turystów stadionowych, który odbył się w Częstochowie via Górny Śląsk.My Football Moments
Z autorem MFM - w momencie pisania tych słów - zaliczyłem już z kilkanaście (lub i więcej) stadionowych wizyt. Z Arkiem poznaliśmy się chyba na meczu Energetyka ROW Rybnik, odwiedzonego w ramach V zlotu.

W okolicach stadionów
Czyli dawna "Niedziela Barabasza" - to blog, którego autorem jest Marek alias Cfeter. Okazję do spotkania się face to face mieliśmy podczas polsko-czeskiej wyprawy do Krzyżanowic i Opawy.
Na trybunie
Blog Szymona z Wrocławia, gdzie często znaleźć można relacje z zagranicznych wojaży. Z autorem "Na Trybunie" udało mi się spotkać na meczu zabrzańskiej Klasy B pomiędzy LKS 45 Bujaków a Koroną Bargłówka.

Strona prowadzona przez Sebastiana, powstała na przełomie 2013 i 2014 roku. Z Sebkiem udało nam się poznać na meczu mikołowskiej Burzy Borowa Wieś.

Trzi rogi elwer
Drugi raciborski blog w zestawieniu. A Jackiem mieliśmy okazję poznać się podczas A-Klasowego starcia miejscowego Wichru Płonia z Odrą Nieboczowy.