wtorek, 7 lipca 2015

Już 500 obserwujących na Twitterze!

„Ćwierkający” od ponad czterech lat Blog GroundhoppinPolska doczekał się niedawno kolejnego, drobnego sukcesu w obszarze tzw. „social media”. Z początkiem lipca blogowe konto na Twitterze doczekało się bowiem 500. „followersa”. Zatem do tysiąca jest już z górki. ;)


Blog GroundhoppingPolska na Twitterze pojawił się wiosną 2011 roku. Od tego czasu stara się informować Was na bieżąco o wydarzeniach zarówno na blogu, jak i o ciekawostkach z tematyki piłkarsko-stadionowo-kibicowskiej, a od czasu do czasu pojawiają się także wpisy i zdjęcia na żywo, prosto z odwiedzanych przeze mnie meczów. Dlatego wszystkich Czytelników, którzy korzystają z Twittera, a nie zdecydowali się jeszcze do obserwacji profilu @GroundhoppingPL, zachęcam do kliknięcia w poniższy przycisk. :)


Przy okazji przypominam także o profilu w serwisie Facebook. Tam co prawda nie pojawiają się zdjęcia „na żywo” ze  spotkań piłkarskich, ale za to publikowane są posty liczące więcej niż 140 znaków. :) Fejsbukowy fanpejdż dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska lub po kliknięciu w poniższy widżet. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz