poniedziałek, 11 maja 2015

"Pękła" czwarta setka!

Tak, tak, to już kolejny, drobny sukces na fejsbukowym fanpejdżu! Mniej więcej przed tygodniem, prawdopodobnie właśnie w trakcie długiego weekendu, liczba fanów blogowego profilu w popularnym serwisie Marka Zuckerberga osiągnęła, a następnie szybko przekroczyła czwartą setkę. Tym samym z tego miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować. :)

Blog GroundhoppingPolska pierwsze kroki w serwisie Facebook postawił wraz z końcem sierpnia 2011 roku i… tak kroczy sobie swoim tempem do dzisiaj. ;p Po półtorej roku działalności fan page osiągnął pierwszą setkę polubień, drugą - wiosną ubiegłego roku, a w wakacje 2014 roku było Was już trzystu. Teraz, po dziewięciu miesiącach wypracowaliście kolejny „kamień milowy”. ;)


Jeżeli któryś z Czytelników korzysta z Facebooka, a jeszcze nie polubił blogowego profilu, to szczerze polecam - znaleźć można na nim informacje o nowych postach, a od czasu do czasu i inne ciekawostki z zakresu piłki - lokalnej, ogólnopolskiej, a także zagranicznej. Wystarczy zajrzeć pod adres facebook.com/GroundhoppingPolska lub skorzystać z poniższego widżetu.I komunikat dla korzystających z Twittera: Blog GroundhoppingPolska jest obecny również tam, a i "ćwierkać" stara się coraz częściej. Na Twitterowy profil @GroundhoppingPL powinien przenieść Was ten oto magiczny przycisk:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz