czwartek, 10 kwietnia 2014

"Pękła" druga setka!

Takie wielkie wydarzenie, a przeszło niemal bez echa. No dobra - przeszło zupełnie bez echa, stąd też ten oto wpis. W ubiegłym tygodniu fan page bloga na Facebooku nie tylko osiągnął, ale także przekroczył (!!!) ilość 200 polubień, za co wielkie dzięki! :) Chyba śmiało za cel na wiosnę 2015 mogę stawiać sobie „ustrzelenie” trzeciej setki. ;p

Rozpoczęcie działalności Bloga na Facebooku datuje się na ostatnie dni sierpnia 2011 roku (tak przynajmniej twierdzi sam serwis), a na starcie... szło jak mu grudzie (jeszcze gorzej niż teraz ;p ). Setny fan dołączył do strony dopiero… po około pół roku funkcjonowania, w lutym 2013 roku. „Pęknięcie” kolejnej setki nastąpiło niedawno, czyli po kolejnych 13-14 miesiącach. Cóż, przynajmniej te dane potwierdzają, że fanpejdż nie jest żadną „farmą fanów”. :)


Jeżeli któryś z Czytelników korzysta z dzieła Marka Zuckerberga - czy to na co dzień, czy tylko od święta - a chciałby być na bieżąco z blogowymi wydarzeniami i nowościami, a także kilkoma innym pierdołami ze świata piłki, zapraszam do kliknięcia w „lubię to”. Fan Page dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska, ale można skorzystać równie dobrze z poniższego widżetu:


Na koniec dwa słowa przypomnienia dla korzystających z Twittera, gdzie od czasu do czasu także staram się zostawić po sobie jakiś ślad. Ćwierkający GroundhoppingPolska dostępny jest po prostą nazwą: @GroundhoppingPL.

Raz jeszcze wielkie dzięki! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz