czwartek, 22 listopada 2012

Daj cynk: Sparing alert!

Grudzień już za pasem, a to oznacza, że już za kilka tygodni polska piłka zapadnie w zimowy sen. Tzn. w większości już zapadła, ponieważ rozgrywki od I ligi po Klasę C już się zakończyły (w większości przypadków), a przed nami tylko trzy kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Oznacza to, że przez 3 miesiące sympatycy stadionowej turystyki nad Wisłą, którzy nie mogą pozwolić sobie na zagraniczne wojaże, skazani są na... futsal lub mecze towarzyskie.

I właśnie z myślą o grach kontrolnych w przerwie zimowej postanowiłem opracować jako takie zestawienie sparingów. Ze względów, ekhm... osobistych, rozpiska meczów towarzyskich została ograniczona pod względem geograficznym: postanowiłem, że dotyczyć będzie wyłącznie drużyn z województwa śląskiego na szczeblu centralnym, a od III ligi w dół skoncentruje się na drużynach z czterech podokręgów: Bytom, Katowice, Sosnowiec oraz Zabrze.

Jednocześnie zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Czytelników: jeśli ktoś z Was posiada informacje o meczach kontrolnych wymienionych powyżej drużyn, które nie zostały uwzględnione w zestawieniu, proszę o kontakt - mailowo (pod groundhoppingpl@gmail.com) lub w komentarzu. Z góry dziękuję za pomoc! :)

Rozpiskę meczów sparingowych znaleźć można klikając tutaj lub w odnośnik znajdujący się w menu u góry strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz