środa, 6 stycznia 2016

Już 600 obserwujących na Twitterze!

Rok 2016 rozpoczął się od małego sukcesu. Z początkiem stycznia liczba osób śledzących blogowe konto w serwisie Twitter wynosiła już bowiem ponad 600 "followersów". Zatem "tysiak" jest już coraz bliżej, za co w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować! :)


Blog GroundhoppingPolska na Twitterze pojawił się wiosną 2011 roku. Od tego czasu stara się informować Was na bierząca o wydarzeniach zarówno na blogu, jak i o ciekawostkach z tematyki piłkarsko-stadionowo-kibicowskiej, a od czasu do czasu pojawiają się także wpisy i zdjęcia na żywo, prosto z odwiedzanych przeze mnie meczów. Dlatego wszystkich Czytelników, którzy korzystają z Twittera, a nie zdecydowali się jeszcze na obserwację profilu @GroundhoppingPL zachęcam do kliknięcia w poniższy przycisk. :)


Przy okazji przypominam także o profilu w serwisie Facebook. Tam co prawda nie pojawiają się zdjęcia „na żywo” ze  spotkań piłkarskich, ale za to publikowane są posty liczące więcej niż 140 znaków. :) Fejsbukowy fanpejdż dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska lub po kliknięciu w poniższy widżet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz