sobota, 1 listopada 2014

Twitter: 1000 tweetów i 300 obserwujących!

Mam przyjemność ogłosić, że w październiku blogowy profil na Twitterze doczekał się dwóch jakże ważnych osiągnięć. :) Wskaźnik prezentujący liczbę obserwujących (czy raczej „śledzących”) mnie Użytkowników przekroczył kolejny próg w postaci liczby 300, sam natomiast świętowałem… napisanie 1000. tweeta! ;)

GroundhoppingPolska na Twitterze pojawił się ponad trzy lata temu, dokładnie w kwietniu 2011 roku, ale początkowo twitterowe konto... po prostu istniało. Od pewnego czasu staram się ćwierkać znacznie częściej, dlatego wszystkich Czytelników, którzy również korzystają z dobrodziejstw tego serwisu z literką "t" w logo, zapraszam do odwiedzenia blogowego profilu. Wystarczy w przeglądarce internetowej wpisać adres Twitter.com/GroundhoppingPL lub już w serwisie wyszukać mnie pod @GroundhoppingPL. Można też po prostu kliknąć w obrazek poniżej. ;)


Przy okazji przypominam także o profilu w serwisie Facebook. Tam co prawda nie pojawiają się zdjęcia „na żywo” ze  spotkań piłkarskich, ale za to publikowane są posty liczące więcej niż 140 znaków. :) Fejsbukowy fanpejdż dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska lub po kliknięciu w poniższy widżet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz