środa, 18 lipca 2012

Groundspotting: MKS Sokół Stary Sącz

Czy Stary Sącz, w przeciwieństwie do swojego większego i o wiele bardziej znanego sąsiada, czyli Nowego Sącza, jest „against modern football”? No, skoro jest „stary”, to można by pokusić się o takie tezy. :P W każdym razie na stadionie Sokoła brak śladów skomercjalizowania. Na szczęście. I… na razie. ;)

A co tu więcej napisać? Wszystko chyba widać na zdjęciach… No dobra, tak naprawdę, to pora jest już późna i niespecjalnie chce mi się wysilać. :P

Stadion w Starym Sączu może podobno pomieścić 1000 widzów. W Internecie brak jednak informacji o tym, ilu z nich poczynania miejscowego Sokoła oglądać może na siedząco (chociaż w sumie usiąść to może sobie każdy gdzie chce, prawda?). Trybun z ławkami dla widzów zlokalizowana jest po północnej stronie boiska, za południową linią końcową znajdują się ławki, a raczej drewniane kabinki/wiaty dla rezerwowych. I to byłoby na tyle, ale ciekawi mnie jeszcze tylko jedno: czy mecze Sokoła są biletowane? Bo położenie stadionu przy ul. Bandurskiego pozwala na spokojne oglądanie boiskowych zmagań zza płotu i to aż z trzech stron - do wyboru, do koloru. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz