niedziela, 11 września 2011

IV zlot w Częstochowie!

     „Częstochowa – jedna linia tramwajowa” mówią słowa pewnej piosenki. Zaledwie jedna? Trudno mi w to uwierzyć, ale podobno jest to prawda. W każdym razie wszyscy zainteresowani „tramwajowym dochodzeniem” już za dwa miesiące będą mieli okazję przekonać się, czy rzeczywiście tak jest - otóż w listopadzie to właśnie pod Jasną Górą zorganizowany zostanie czwarty już Zlot polskich groundhopperów!


     Przed kilkoma dniami do publicznej wiadomości podany został termin IV Zlotu oraz jego wstępny harmonogram. Zapaleńcy stadionowej turystyki po wizytach w Warszawie oraz na Górnym i Dolnym Śląsku tym razem, w dniach 11-13 listopada, postarają się obejrzeć jak najwięcej spotkań oraz stadionów w Częstochowie i okolicy.

     Co będzie działo się w Mieście medalików? Wstępnie, czyli na chwilę obecną, plan zlotu zakłada wizytę na meczach czterech częstochowskich drużyn. Dokładnie chodzi o następujące spotkania:
  • II liga zachodnia: Raków Częstochowa – Miedź Legnica
  • III liga opolsko-śląska: Skra Częstochowa – TOR Dobrzeń Wielki
  • III liga opolsko-śląska: Victoria Częstochowa – Przyszłość Rogów
  • IV liga, I grupa śląska: KS Częstochowa – Pilica Koniecpol

     Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony IV zlotu, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje oraz aktualną listę chętnych. W razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się bezpośrednio z dwójką choreografów tego groundhopperskiego wydarzenia: Krzychem lub Rzeźnikiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz