niedziela, 18 września 2016

I liga: Górnik Zabrze - Drutex-Bytovia Bytów

Dwa zwycięstwa z rzędu - to najlepsza w tym sezonie passa zabrzańskiego Górnika. Niestety, już przerwana. Po zwycięstwie 2:1 w Elblągu nad tamtejszą Olimpią i pokonaniu u siebie MKS-u Kluczbork 4:2, tym razem zespół z Zabrza podzielił się punktami z Bytovią Bytów, remisując bezbramkowo na własnym boisku.


O boiskowych wydarzeniach spotkania Górnik - Bytovia nie ma się co rozpisywać, bo ciekawych akcji było jak na lekarstwo. Najlepsza okazję do zdobycia gola mieli gospodarze, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zamykający akcję Szymon Matuszek posłał piłkę obok bramki Gerarda Bieszczada (ech, szkoda, że karierę zakończył już George Hagi, czyli „Maradona Karpat’ - to byłyby pojedynki! ;) ).

Na trybunach niewiele ciekawiej niż na murawie. Z Bytowa do Zabrza nie wybierała się żadna zorganizowana grupa kibiców, dlatego sektor gości pozostał pusty. Po stronie gospodarzy nie przygotowano żadnej oprawy, ale warto podkreślić, że kibice z trybuny południowej podczas spotkania z Bytovią pokazali klubowym działaczom… „żółtą kartkę” w asyście kilku haseł, m.in. „Żółta kartka dla działaczy, dobrze wiecie, co to znaczy”, oraz transparentu o treści: „Dziewięć postulatów dziś wam przedstawiamy, żółtą kartką prezydent i zarząd ostrzegamy”.


17.09.2016; Polska, I liga:
Górnik Zabrze - Drutex-Bytovia Bytów 0:0

Widzów: 9353.

Bilet: 16 PLN.Linki:
Raport meczowy; 90minut.pl
Skrót meczu; PolsatSport.pl
Górnik - Bytovia kibicowsko; Roosevelta81.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz