czwartek, 8 maja 2014

Już 200 obserwujących na Twitterze!

W połowie kwietnia blogowe konto na Twitterze obchodziło swoje trzecie urodziny, czy też raczej swoją trzecią „twitterocznicę”. Teraz czas pochwalić się innym drobnym osiągnięciem – otóż profil @GroudnhoppingPL doczekał się właśnie 200. obserwującego, a ta liczba ciągle rośnie. :)


Tym samym chciałbym zachęcić wszystkich Czytelników korzystających z dobrodziejstw serwisu z literą „t” w logo do odwiedzenia blogowego profilu. Po słabych początkach staram się „ćwierkać” coraz częściej, na twitterze (nie „twistrze”, jak konsekwentnie „poprawia” mnie autokorekta ;p )  można szybko dowiedzieć się m.in. o wszystkich nowościach na blogu - zarówno nowych relacjach czy aktualizacjach istniejących już podstron. Od czasu do czasu pojawiają, ale z umiarem, tam także ciekawostki ze świata piłki - i tej większej, jak i przede wszystkim tej mniej skomercjalizowanej. Od kilku tygodniu na twitterze można także śledzić relacje live z odwiedzanych przeze mnie spotkań w niższych ligach, choć może słowo „relacja” to jednak w tym wypadku lekkie nadużycie. :P

Blogowy profil na Twitterze dostępny jest pod adresem Twitter.com/GroundhoppingPL można także znaleźć mnie w serwisie wpisując @GroundhoppingPL.

Przy okazji przypominam także o profilu w serwisie Facebook. Tam co prawda nie pojawiają się zdjęcia „na żywo” ze  spotkań piłkarskich, ale za to publikowane są posty liczące więcej niż 140 znaków. :) Fejsbukowy fanpejdż dostępny jest pod adresem Facebook.com/GroundhoppingPolska lub po kliknięciu w poniższy widżet.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz