niedziela, 14 lipca 2013

Śledź Bloga w serwisie FootballFans.eu!

Niektórzy polscy groundhopperzy znają już serwis FootballFans.eu, inni dowiedzą się o nim pewnie dopiero dzięki tej notce. Jednych i drugich chciałbym poinformować, że w owym serwisie znaleźć można także konto autora niniejszego bloga.

Czym jest FootballFans.eu? Odpowiadając najprościej: serwisem, mającym na celu skupić wokół siebie kibiców piłkarskich oraz piłkarskich podróżników. Portal (choć chyba bardziej „wortal”?) umożliwia podzielenie się swoim groundhopperskim dorobkiem z innymi użytkownikami, w tym opiniami o odwiedzonych meczach, wykonanymi zdjęciami czy nagranymi filmami. Bardziej istotne jest jednak to, że pozwala nawiązać kontakt ze stadionowymi turystami z różnych zakątków Europy (przede wszystkim, choć nie tylko ;) ), co może okazać się bardzo pomocne przy planowaniu zagranicznych wojaży. :)

Jedną z ciekawszych funkcji dostępnych w serwisie FootballFans.eu jest „Quick Match Locator” - tutaj, po wybraniu konkretnej daty lub przedziału czasowego oraz określeniu obszaru, na mapie ukazują nam się dostępne spotkania piłkarskie (niestety tylko spośród lig uwzględnionych w serwisie).

Profil autora Bloga znaleźć można po kliknięciu tutaj. Co prawda nie jest on w pełni uzupełniony, ale w najbliższym czasie docelowo ma się to zmienić (w planach m.in. dodanie posiadanych biletów oraz innych pamiątek), a aktualizacje powinny odbywać się częściej niż raz na kilka tygodni. :p


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz